Uroczystość odbyła się we wtorek, 2bm., w siedzibie Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu.
Do służby celno-skarbowej w województwie podkarpackim wstąpiło ośmioro nowych funkcjonariuszy. Trzy kobiety i pięciu mężczyzn złożyło ślubowanie w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym w Przemyślu. Akty mianowania do służby odebrali z rąk dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie mł. insp. Grzegorza Skowronka.
– Funkcjonariusze mają za sobą wieloetapowy proces rekrutacji i trafią do służby głównie na przejściach granicznych w Medyce i Korczowej - poinformowała mł. asp. Edyta Chabowska, rzecznik Izby Administracji Skarbowej w Przemyślu. To kolejna grupa funkcjonariuszy, którzy stopniowo zasilają szeregi podkarpackiej KAS w ramach realizowanych naborów. W dalszych tygodniach ślubowanie złożą kolejne grupy nowo przyjmowanych funkcjonariuszy, łącznie blisko 40 osób.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ale po czemu logo KAS nawiązuje do herbu Watykanu???
https://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/1017898,kas-dostanie-nowe-godlo.html
Mają kapelanów na etatach oficerskich. Modlitwa to też praca dobrze opłacana przez Państwo.
Mam dla nich zadanie wyłapać Ukraińców co pracują nielegalne i handlują cygarami i wódką w okolicy ul Kopernika
Ale po czemu logo KAS nawiązuje do herbu Watykanu???
https://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/1017898,kas-dostanie-nowe-godlo.html
Mają kapelanów na etatach oficerskich. Modlitwa to też praca dobrze opłacana przez Państwo.