Reklama

Nowi funkcjonariusze podkarpackiej KAS złożyli ślubowanie [ZDJĘCIA, WIDEO]

05/03/2021 11:36

Uroczystość odbyła się we wtorek, 2bm., w siedzibie Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu.

Do służby celno-skarbowej w województwie podkarpackim wstąpiło ośmioro nowych funkcjonariuszy.  Trzy kobiety i pięciu mężczyzn złożyło ślubowanie w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym w Przemyślu. Akty mianowania do służby odebrali z rąk dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie mł. insp. Grzegorza Skowronka.

– Funkcjonariusze mają za sobą wieloetapowy proces rekrutacji i trafią do służby głównie na przejściach granicznych w Medyce i Korczowej - poinformowała mł. asp. Edyta Chabowska, rzecznik Izby Administracji Skarbowej w Przemyślu. To kolejna grupa funkcjonariuszy, którzy stopniowo zasilają szeregi podkarpackiej KAS w ramach realizowanych naborów.  W dalszych  tygodniach ślubowanie złożą kolejne grupy nowo przyjmowanych funkcjonariuszy, łącznie blisko 40 osób.


JG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    wiesman - niezalogowany 2021-03-05 12:48:20

    Ale po czemu logo KAS nawiązuje do herbu Watykanu???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    piotrek.rudi_772 2021-03-05 14:01:46

    https://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/1017898,kas-dostanie-nowe-godlo.html

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    miś - niezalogowany 2021-03-05 17:43:37

    Mają kapelanów na etatach oficerskich. Modlitwa to też praca dobrze opłacana przez Państwo. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości