Ppłk Janusz Goch przejął dowodzenie 21. Dywizjonem Artylerii Przeciwlotniczej im. gen. dyw. Józefa Ludwika Zająca. Odebrał je z rąk ustępującego ppłk. dypl. Artura Adamiaka, który dowodził dywizjonem od 2010 roku i dzięki któremu jednostka cieszy się ogromnym uznaniem oraz może się poszczycić wieloma osiągnięciami.
Ppłk Janusz Goch, przejmując obowiązki, pogratulował swojemu poprzednikowi, dziękując za zaufanie. – Przyjęcie dowodzenia dywizjonem to doniosły etap w karierze zawodowej. Dlatego chciałbym przekazać [paywall] wyrazy wdzięczności przełożonym za okazane zaufanie, to zaszczyt dla mnie, ale też duża odpowiedzialność za utrzymanie dotychczasowych osiągnięć dywizjonu, a jednocześnie zobowiązanie do wysiłku, aby wykorzystując doświadczenia moich poprzedników, dążyć do podnoszenia zdolności bojowych dywizjonu – mówił dowódca.

fot.Bogusława Pajda
Przekazanie dowodzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze