Reklama

Nowy dyrektor COM objął obowiązki

29/08/2020 11:18

Piotr Pochopień 24 sierpnia objął stanowisko dyrektora jarosławskiego Centrum Opieki Medycznej, luzując tym samym pełniącą obowiązki dyrektora od początku roku Monikę Puchacz-Świderską.

Jarosławski szpital bez dyrektora pozostawał od początku roku, kiedy to ze stanowiska zrezygnował Stanisław Krasny. Proces rekrutacji nowego dyrektora okazał się trudny, także ze względu na epidemię koronawirusa. Po kilku perypetiach udało się doprowadzić konkurs do finału. W starostwie postawiono na Piotra Pochopienia. Jest to prawnik z wykształcenia, ale ze sporym doświadczeniem w zarządzaniu[paywall] służbą zdrowia – był m.in. prezesem spółki medycznej w Bochni i dyrektorem Centrum Lux-Med w Rzeszowie.Spotkanie było też okazją do podziękowania za trud pełnienia obowiązków dyrektora w trudnym dla całej służby zdrowia okresie Monice Pachacz-Świderskiej, a także całemu personelowi jarosławskiego COM. – Korzystając z okazji, dziękuję także Państwu i za Państwa pośrednictwem wszystkim pracownikom jarosławskiego szpitala, za ogromny trud, który wkładacie w swoją pracę, zwłaszcza teraz, podczas pandemii koronawirusa – zwracał się do kadry medycznej starosta.
pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama