Reklama

Obywatelski parking przy SP nr 3 już gotowy

Przeworscy społecznicy dokonują wyborów i poprawiając miejską przestrzeń, wcielają w życie potrzeby lokalnej społeczności. To właśnie mieszkańcy zdecydowali, że niezbędny jest nowy parking.

Niemal 3 tysiące głosów poparcia uzyskała społeczna inicjatywa przebudowy parkingu i placu wejściowego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Przeworsku. Dzięki temu projekt wpisano do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przeworska na rok 2020. Mimo pandemii do prac przystąpiono już w kwietniu i zadanie zostało wykonane.

Zakres robót obejmował prace rozbiórkowe i ziemne. Przeprowadzono regulację istniejących studni kanalizacyjnych, wykonano podbudowy z kruszywa oraz nawierzchnię z kostki betonowej. Nowy parking ma 340 m kw. powierzchni i jest otoczony 100 m krawężnika. Dziedziniec szkoły zajmuje natomiast 230 m kw., a jego ramy wyznacza 100 m krawężnika. Z budżetu obywatelskiego na ten cel przeznaczono 93 579,08 zł brutto. 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama