Reklama

Obywatelskie zatrzymanie na stacji paliw. 28-latek powstrzymał pijanego kierowcę przed dalszą jazdą

Polskie prawo daje nam możliwość ujęcia sprawcy przestępstwa na gorącym uczynku. Z możliwości tej skorzystał 28-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego.

Przedwczoraj, późnym wieczorem (po g. 22 ), dojeżdżając do stacji paliw w Adamówce, mężczyzna zauważył, że jadący przed nim kierowca chryslera porusza się całą szerokością drogi. To wzbudziło – jak się okazało – uzasadnione podejrzenia 28-latka. Na stacji paliw auto zatrzymało się i wysiedli z niego dwaj mężczyźni. Po powrocie do samochodu zamierzali ruszyć w dalszą trasę, ale mieszkaniec powiatu przemyskiego wykazał się refleksem, podszedł do kierującego i wyczuwając od niego woń alkoholu, zabrał mu kluczyki, a następnie zawiadomił dyżurnego policji. Gdy policyjny patrol zjawił się na miejscu, okazało się, że 46-letni kierowca chryslera ma prawie 2 promile alkoholu w organizmie, a jego pasażer 3 promile. Nie miał też przy sobie dokumentów samochodu ani uprawnień do kierowania pojazdami. Za jazdę na podwójnym gazie mężczyźnie grozi do 2 lat więzienia.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    raul - niezalogowany 2015-07-01 20:55:49

    Brawo! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    majdan - niezalogowany 2015-07-01 22:26:33

    SZMACIARZ a nie obywatel. powinien być ludzki i załatwić to z rodziną. Szmatławiec zapomnial jak sam jechal po pijaku.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ewczpw - niezalogowany 2015-07-02 06:50:20

    ciekawe czy bylbys taki cwany jakby ten sam kierowca spowodowal wypadek z udzialem kogos z Twojej rodziny... 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości