Texom Eurobus Przemyśl po nieprawdopodobnym meczu wyrównał stan rywalizacji o mistrzostwo Polski. Wytrzymał presję i jest już pewne, że rywalizacja wróci jeszcze do hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dzisiaj, 30 maja br., o godzinie 15 mecz nr 3 w tej batalii.
Texom Eurobus jeszcze nigdy nie wygrał w Gliwicach. A to, zważywszy na udaną dla aktualnych mistrzów Polski inaugurację walki o złoto, wskazywało, że rywalizacja może zakończyć się w trzech meczach, w PreZero Arenie w Gliwicach. Ale nic nie może przecież wiecznie trwać! Team Vanildo Neto pokazał pazur – po kapitalnej walce i wygranej w serii rzutów karnych – doprowadził do remisu w wielkim finale FOGO Futsal Ekstraklasy.
Wiedzieli jak to zrobić. Zostali znakomicie taktycznie przygotowani przez sztab trenerski na czele z V. Neto. Wierzyli do końca. Pokazali wielkie serce do gry. Przekazali całej futsalowej Polsce: nigdy nie wątpcie w nas…
Zawodników teamu V. Neto oceniamy w skali od 1 do 10. Klasyfikowani są gracze, którzy spędzili na parkiecie co najmniej 1/4 czasu meczowego. Oceną tzw. bazową jest 5. 10 to klasa światowa, 1 – poniżej krytyki. Oceny są oczywiście subiektywne, więc nie wszyscy będą się z nimi zgadzać. Tak powstanie klasyfikacja na najlepszego zawodnika sezonu. Suma punktów ze wszystkich spotkań pozwoli wyłonić zwycięzcę, na którego czekać będzie miły – mamy nadzieję – upominek na koniec kampanii.
oraz
***
Klasyfikowani są tylko ci zawodnicy, którzy rozegrali 50 procent meczów. Poniżej średnia ocen tych, którzy nie mają za sobą połowy meczów w barwach Texom Eurobusu:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze