Za nami okres świątecznego obżarstwa. Warto pomyśleć o oczyszczeniu organizmu. Nie każdy wie, że organizm w ciągu roku gromadzi około 2 kilogramów toksyn. Początek roku może być więc idealną okazją do tego, by zadbać o lepsze zdrowie i samopoczucie. Domowy detoks wcale nie oznacza głodówki. Chodzi o to, by do menu wprowadzić kilka cennych owoców i warzyw. Detoksykacyjne właściwości mają m.in. awokado, kapusta, cytryna, grejpfrut, czosnek, brokuły czy żurawina.
Warto również pamiętać o piciu minimum 2 litrów wody mineralnej dziennie. W detoksykacji pomogą też: zielona herbata, kasza jaglana, natka pietruszki oraz jabłka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Oczyszczanie organizmu jest niezwykle ważne. Na tej stronie http://dietoteczka.pl znalazłem dużo fajnych porad żywieniowych i dietetycznych.
Oczyszczanie organizmu jest niezwykle ważne. Na tej stronie http://dietoteczka.pl znalazłem dużo fajnych porad żywieniowych i dietetycznych.