Reklama

Odkryta pływalnia zaprasza

06/07/2016 11:45

Sezon na odkrytej pływalni odkrytej pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu w pełni. Obiekt jest czynny codziennie od godz. 10 do 19. Basen jest przygotowany, a nad bezpieczeństwem czuwają ratownicy.

Za wejście na pływalnię dzieci do 7 lat zapłacą 3 zł, a po godz. 16 złotówkę mniej. Bilety ulgowe są w cenach 5 i 3 zł. Dorośli zapłacą 8 lub 5 zł. Dla rodzin wielodzietnych bilet kosztuje 1 zł. 

Otwarta pływalnia cieszy się dużym zainteresowaniem. W ubiegłym roku odwiedziło ją prawie 19 tys. osób.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    pol - niezalogowany 2016-07-06 14:14:44

    W Przemyslu kąpiemy się w domu bo nie ma basenu- chamstwo

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    pozdrow - niezalogowany 2016-07-06 14:41:21

    A w Przemyślu kąpiemy się w śmierdzącym Sanie 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama