Sezon na odkrytej pływalni odkrytej pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu w pełni. Obiekt jest czynny codziennie od godz. 10 do 19. Basen jest przygotowany, a nad bezpieczeństwem czuwają ratownicy.
Za wejście na pływalnię dzieci do 7 lat zapłacą 3 zł, a po godz. 16 złotówkę mniej. Bilety ulgowe są w cenach 5 i 3 zł. Dorośli zapłacą 8 lub 5 zł. Dla rodzin wielodzietnych bilet kosztuje 1 zł.
Otwarta pływalnia cieszy się dużym zainteresowaniem. W ubiegłym roku odwiedziło ją prawie 19 tys. osób.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
W Przemyslu kąpiemy się w domu bo nie ma basenu- chamstwo
A w Przemyślu kąpiemy się w śmierdzącym Sanie