Reklama

Odkrytego basenu, natychmiast!

Fajnie, że jest. Rarytas dla najmłodszych. Kompletnie nie rozumiem tych krytycznych głosów, podważających pomysł budowy wodnego placu zabaw przy ulicy Sanockiej w Przemyślu. Jesteśmy mistrzami w krytykowaniu. Także ja mam kilka uwag do tej inwestycji, jak chociażby niezrozumiały brak dwóch, trzech brodzików wewnątrz placu, ale gdyby każdy z komentujących – oczywiście anonimowo, bo tak najłatwiej – miał wpływ na inwestycję, to nic by z niej nie wyszło.

Jarosław, Przeworsk, Ustrzyki Dolne, Leżajsk, Nowa Sarzyna, Boguchwała, Frysztak, Ropczyce itd. Mało? To jeszcze dodam do tego Radymno, Cieszanów, Radawę, Rudę Różaniecką czy Horyniec-Zdrój. O większych podkarpackich miastach nie wspominam. Co je łączy? Miejsca, w których podczas upałów można przyjść, bezpiecznie zanurzyć się w basenie lub akwenie czy wygodnie rozłożyć się na leżaku, względnie materacu. Codziennie jeżdżę mostem im. Ryszarda Siwca i widzę, jakie „atrakcje” mają przemyślanie. Skoro władze nie mogły, to San sam wygospodarował im wysepkę, na której leżakują, kąpiąc się w nieuregulowanej rzece. Wstyd dla miejskich elit. Dlatego mam nadzieję, że skoro w magistracie powiedzieli „a”, to powiedzą „b”! Naród żąda odkrytego basenu obok wodnego placu zabaw. I to natychmiast! Sorry, panie prezydencie! Taki mamy klimat. Lepiej nie będzie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama