Reklama

Odnaleźli 84-latkę z gminy Oleszyce. Trafiła do szpitala

Zgłoszenie o zaginięciu 84-letniej mieszkanki gminy Oleszyce, lubaczowscy policjanci otrzymali w niedzielę, 6 sierpnia, przed g. 22. Miała ona wyjść z domu, opuścić posesję i oddalić się w nieznanym kierunku.

Na początku poszukiwania prowadziła rodzina, jednak, gdy nie przynosiły one skutku oraz ze względu na stan zdrowia seniorki, zdecydowała się ona powiadomić służby. Do akcji włączyli się też strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Lubaczowie oraz strażacy ochotnicy z Oleszyc, Starego Dzikowa i Zalesia.

Po jakimś czasie zaginiona została zauważona na jednej z posesji w Oleszycach. Po odnalezieniu przetransportowano ją do szpitala. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama