Zgłoszenie o zaginięciu 84-letniej mieszkanki gminy Oleszyce, lubaczowscy policjanci otrzymali w niedzielę, 6 sierpnia, przed g. 22. Miała ona wyjść z domu, opuścić posesję i oddalić się w nieznanym kierunku.
Na początku poszukiwania prowadziła rodzina, jednak, gdy nie przynosiły one skutku oraz ze względu na stan zdrowia seniorki, zdecydowała się ona powiadomić służby. Do akcji włączyli się też strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Lubaczowie oraz strażacy ochotnicy z Oleszyc, Starego Dzikowa i Zalesia.
Po jakimś czasie zaginiona została zauważona na jednej z posesji w Oleszycach. Po odnalezieniu przetransportowano ją do szpitala.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze