Reklama

Odpowiedzą za sześć włamań i kradzieży

12/02/2016 09:01

Detektywi w KMP w Przemyślu wspólnie z funkcjonariuszami z Żurawicy zatrzymali 17 i 19-latka podejrzanych o dokonanie szeregu kradzieży. W ciągu trzech miesięcy włamywali się i okradali mieszkańców Żurawicy i dwóch sąsiednich miejscowości. Wyrządzili straty na blisko 10 tys. zł.

Łupem młodych ludzi były m.in. przewody elektryczne, oświetelnie samochod i wyposażenie garaży, a nawet wyrwana ze ścian instalacja. Zatrzymani przyznali się do zarzutów.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama