Detektywi w KMP w Przemyślu wspólnie z funkcjonariuszami z Żurawicy zatrzymali 17 i 19-latka podejrzanych o dokonanie szeregu kradzieży. W ciągu trzech miesięcy włamywali się i okradali mieszkańców Żurawicy i dwóch sąsiednich miejscowości. Wyrządzili straty na blisko 10 tys. zł.
Łupem młodych ludzi były m.in. przewody elektryczne, oświetelnie samochod i wyposażenie garaży, a nawet wyrwana ze ścian instalacja. Zatrzymani przyznali się do zarzutów.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze