Na sześciu boiskach w naszym regionie miały się odbyć pierwsze spotkania w ramach Pucharu Polski na szczeblu OZPN Jarosław. Odbyły się tylko cztery, bo dwa zespoły oddały rywalom mecze walkowerem.
Do domowej rywalizacji z III-ligową Pogonią-Sokołem Lubaczów nie przystąpił Orzeł Torki, zaś do potyczki z IV-ligową Polonią Przemyśl – Fenix Leszno. W pozostałych czterech spotkaniach nie było żadnej niespodzianki. Triumfowali faworyci, zespoły z wyższych lig. Prawdziwą strzelaninę urządzili sobie piłkarze Piasta Tuczempy i Sokoła Sieniawa, którzy strzelili odpowiednio 15 i 9 bramek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze