Reklama

Olek Bandrowicz znowu błysnął

15 października br. w Żyrakowie (powiat dębicki) odbył się Krajowy Turniej Badmintona Młodzika Młodszego z serii Podkarpacki Cup’2023. Przemyśl reprezentował Aleksander Bandrowicz z klubu SSKS Badminton.

Olek wystartował w grze singlowej oraz mieszanej w parze z Zuzanną Biłas ze Skarbka Gogołów. Wypadł wyśmienicie, nie ponosząc w turnieju ani jednej porażki! W obu konkurencjach zdobył złote medale i do swojego ogólnopolskiego rankingu PZBad dopisał  1889 pkt, umacniając się na 2. pozycji w Polsce w kategorii młodzika młodszego.

Szczególnym powodem do zadowolenia jest fakt, że w drodze po złoty medal w grze mieszanej w parze z Z. Biłas pokonali pary rozstawione z nr 1 i 2. Kolejne ogólnopolskie zawody, w których wystąpi Aleksander odbędą się 21 października br. w Wieliczce.

Reklama

Trenerem A. Bandrowicza jest Mariusz Bienia, a wsparcia zawodnikowi udzielają: Gmina Miejska Przemyśl, PHU Metpol, Reszka oraz Victor Polska.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama