Reklama

Opel stoczył się do rzeki. Wewnątrz było 5 młodych osób [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło kilka minut przed północą w nocy z 8 na 9 maja w Sanoku.

KPP Sanok informuje, że: Grupa młodych osób paliła ognisko nad brzegiem Sanu. Aby się ogrzać, wsiedli do opla. Jak ustalili policjanci, ktoś włączył silnik, a kobieta, która siedziała na miejscu kierowcy, prawdopodobnie nacisnęła pedał sprzęgła. Wtedy samochód stoczył się do rzeki. 

Kobietom udało się wydostać z auta, a młodzi mężczyźni z dachu zanurzonego w wodzie samochodu oczekiwali na pomoc. Na brzeg przetransportowali ich strażacy. Na szczęście nikt nie ucierpiał, a opla wydobyto z rzeki.

Mężczyźni (20 i 21 lat) byli trzeźwi, natomiast 19-latki były nietrzeźwe. Siedząca na miejscu kierowcy nastolatka miał blisko promil alkoholu, a dwie kolejne po blisko 1,5 i 2 promile. 

Reklama

Wstępnie czynności prowadzone są pod kątem narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny zdarzenia.


fot.KPP Sanok


fot.KPP Sanok
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości