Reklama

Orliki najlepsze w Arłamowie [ZDJĘCIA]

Na sztucznej nawierzchni boiska w przepięknym kompleksie hotelowo-sportowym w Arłamowie odbył się piłkarski turniej dla roczników 2010 i 2012 pod nazwą „Arłamów Summer Cup 2021”.

W zawodach wystąpiły dwa zespoły UKS „Orlik” Przemyśl, ale nie zabrakło ekip m.in. z Birczy czy Kaszyc. Młodziki (rocznik 2010) spisały się znakomicie, wygrywając[paywall] rywalizację. Łatwo jednak nie było. W meczu finałowym walka trwała do ostatnich sekund. Bramkę na wagę zwycięstwa Orlik strzelił na 30 sekund do końca. Dwa pozostałe miejsca na podium zajęły drużyny Elite Żaki Bicza i Gwarek Wieliczka. Zwycięzcy zgromadzili na swoim koncie osiem punktów, strzelili 10 bramek, a stracili 5.

W grupie orlików (rocznik 2012) klasą dla siebie byli chłopcy z Gwarka, którzy mimo młodszego wieku, zdominowali rywalizację. Drugie miejsce zajęły Bieszczady Ustrzyki Dolne, zaś trzecie UKS Orzełki Kaszyce.

Reklama

– Dziękujemy za możliwość rywalizowania w tak pięknej scenerii i w takiej atmosferze. Wszystkie drużyny pokazały co znaczy postawa fair-play. Z uśmiechem na ustach opuściliśmy Arłamów, mówiąc sobie do zobaczenia za rok.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama