Na sztucznej nawierzchni boiska w przepięknym kompleksie hotelowo-sportowym w Arłamowie odbył się piłkarski turniej dla roczników 2010 i 2012 pod nazwą „Arłamów Summer Cup 2021”.
W zawodach wystąpiły dwa zespoły UKS „Orlik” Przemyśl, ale nie zabrakło ekip m.in. z Birczy czy Kaszyc. Młodziki (rocznik 2010) spisały się znakomicie, wygrywając[paywall] rywalizację. Łatwo jednak nie było. W meczu finałowym walka trwała do ostatnich sekund. Bramkę na wagę zwycięstwa Orlik strzelił na 30 sekund do końca. Dwa pozostałe miejsca na podium zajęły drużyny Elite Żaki Bicza i Gwarek Wieliczka. Zwycięzcy zgromadzili na swoim koncie osiem punktów, strzelili 10 bramek, a stracili 5.
W grupie orlików (rocznik 2012) klasą dla siebie byli chłopcy z Gwarka, którzy mimo młodszego wieku, zdominowali rywalizację. Drugie miejsce zajęły Bieszczady Ustrzyki Dolne, zaś trzecie UKS Orzełki Kaszyce.
– Dziękujemy za możliwość rywalizowania w tak pięknej scenerii i w takiej atmosferze. Wszystkie drużyny pokazały co znaczy postawa fair-play. Z uśmiechem na ustach opuściliśmy Arłamów, mówiąc sobie do zobaczenia za rok.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze