Reklama

Orzeł zabrał punkty Wólczance. Wygrane Sokoła i Wiązownicy

1 i 2 października br. IV-ligowe ekipy z Podkarpacia rozegrały 11. kolejkę spotkań. Doszło w niej do dwóch derbowych pojedynków.

Kiedy po 20 minutach gry Orzeł prowadził z liderem z Wólki Pełkińskiej 2:0, zapowiadało się na sensację, jednak ostatecznie mecz zakończył się polubownie, co z pewnością jest sukcesem ekipy z Przeworska. Mecz zakończył się remisem 2:2 (2:2). Bramki dla Orła strzelili Konrad Stępień (9. – karny) i Piotr Boratyn (21. min), dla Wólczanki zaś Krystian Wrona (25. min) i Krzysztof Pietluch (34. min).

W drugim pojedynku derbowym beniaminkowi z Pruchnika nie udało się wyrwać choćby punktu KS Wiązownica. Przegrał pechowo 0:1 (0:0), tracąc bramkę w 87. min po strzale Macieja Sobczaka. W doliczonym czasie gry rzutu karnego nie wykorzystał Miłosz Czura.

Reklama

Pewny triumf nad niedawnym pogromcą Izolatora Boguchwała, czyli Błękitnymi Ropczyce odniósł w Sieniawie Sokół. Podopieczni Tomasza Orłowskiego wygrali 3:0 (2:0), a gole zdobyli: Wojciech Tołpa (1. min), Tomasz Wilusz (22. min) i Serhij Sywyj (90. min).

Punkt z Dębicy wywiózł Piast Tuczempy, który zremisował z Igloopolem 1:1 (1:1). Autorem jedynego trafienia dla Piasta był Dominik Sas (21. min).

Kolejny kompromitujący występ zanotowała na swoim koncie Polonia Przemyśl, ulegając u siebie słabym Czarnym Jasło. To szósta porażka zespołu w ośmiu ostatnich meczach. Byłego III-ligowca tłucze kto chce i gdzie chce. Polonia zmierza prostą drogą do klasy okręgowej. Mimo tej katastrofy w klubie panuje cisza, więc wygląda na to, że tam jest ich miejsce.

Polonia Przemyśl – Czarni Jasło 1:2 (1:1)
Bramki: 0:1 Folwarski 27. min, 1:1 Kalawski 38. min, 1:2 Kulig 83. min.
Polonia: Cisek – Solarz, Suchockyj, Kuźniar, Skubisz (80. Stysiał) – Kalawski, Skała, Kazek, Wielgosz (69. Trawka) – Wanat, Gosa.
Czarni: Cyran – Kaszycki, Chrząszcz, Dziobek, Borowiec – Wójtowicz, Jarmuła, Foryś (67. Urban), Munia – Kulig (90. Zabawa) – Folwarski.
Sędziował: Mateusz Warzocha (Kolbuszowa). Żółte kartki: Skubisz, Wielgosz, Skała oraz Foryś i Urban. Widzów: 400.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gosc - niezalogowany 2016-10-02 19:28:58

    Orzeł King.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Pytanie do Zarządu - niezalogowany 2016-10-03 00:13:46

    Dlaczego Piłkarze postanowili za wszelką cenę spuścić Polonię do "Okręgówki" i to żeby nie było wątpliwości postanowili uczynić to już w rundzie jesiennej?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama