Reklama

Orzeł zmiótł JKS 1909 w derbach. Polonia bez szans w Dębicy. Wreszcie efektowny triumf KS Wiązownica

Derbowy pojedynek Orła Przeworsk z JKS 1909 Jarosław był najważniejszym wydarzeniem dla kibiców z naszego regionu w 23. kolejce IV ligi podkarpackiej.

Hat-trick Piotra Boratyna i przedniej urody trafienie Andrija Nykanowycza dało podopiecznym Grzegorza Sitka niezwykle efektowne i w pełni zasłużone zwycięstwo w derbowym pojedynku z JKS 1909 Jarosław. Żadnych szans w starciu z wiceliderem tabeli z Dębicy nie miała Polonia Przemyśl. Wyrównany mecz obejrzeli kibice w Tuczempach, gdzie Piast podzielił się punktami z Iglopoolem Dębica. Wreszcie efektownie zakończyli pojedynek piłkarze KS Wiązownica. Wciąż pod batutą grającego trenera Walerija Sokołenki (którego asystentem został były piłkarz JKS Jarosław Krzysztof Romanow) nie dali choć cienia nadziei na pozytywny finał zmagań Stali Gorzyce.


Wisłoka Dębica – Polonia Przemyśl 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Fedan 51. min, 2:0 Łanucha 70. min (karny).
Wisłoka: Dybski – Nabożny, Cabała, Hus – Bożek (66. Rębisz), Fedan (90. Pęcak), Sojda (88. Stypa), Łanucha, Wrzosek, Zygmunt (89. Sobczyk) – Barycza (76. Lubera).
Polonia: Kuźma – Solarz, Kuźniar, Terentiew (75. Worobiej), Pelc – Błahuciak – Sedlaczek (61. Kiełbasa), Kłusek, Kazek, Wanat – Andreasik (46. Głuszko).
Sędziował: Piotr Gancarz (Krosno). Żółte kartki: Wrzosek, Hus, Cabała oraz Kuźniar, Solarz, Błahuciak i Terentiew. Czerwona kartka: Kuźniar (75. – druga żółta). Widzów: 500.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    alvinrreforma_980 2019-05-04 07:50:33

    If you like battle games, try out the garena free fire player. Unknown battlegrounds

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama