Dwoma meczami na Słowacji koszykarze II-ligowego MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl zamknęli okres przygotowawczy przed rozpoczynającym się w najbliższy weekend (3 – 4 października br.) sezonem.
Rywalem podopiecznych Macieja Milana był ekstraklasowy słowacki zespół BK 04 AC LB Spišská Nová Ves. Przemyślanie rywalizowali z nimi dwukrotnie. Za pierwszy pojedynek należą się im spore brawa, bo postawili się znacznie wyżej notowanemu rywalowi i byli bliscy zwycięstwa. Przegrali po dogrywce 80:84 (24:15, 11:18, 17:18, 18:19, dogrywka: 10:14). W drugim spotkaniu, grając częściej zawodnikami z ławki rezerwowych, nasz zespół uległ zdecydowanie 37:71 (10:23, 8:13, 7:12, 12:23). Postawa w pierwszej z potyczek z zespołem, który jeszcze dwa sezony temu występował w europejskich pucharach może napawać optymizmem przed pierwszym mistrzowskim meczem, który przemyślanie rozegrają na własnym parkiecie w niedzielę, 4 października, o godzinie 18, a ich rywalem będzie AZS UMCS Lublin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze