Reklama

Oświatowe zmiany w Jarosławiu i powiecie [ZDJĘCIA]

Tuż przed inauguracją nowego roku szkolnego 2024 – 2025 burmistrz Jarosławia Marcin Nazarewicz i starosta jarosławski Kamil Dziukiewicz spotkali się z dyrektorami i nauczycielami placówek oświatowych.

Burmistrz M. Nazarewicz w towarzystwie swojej zastępczyni Patrycji Lachnik i dyrektor Wydziału Oświaty i Sportu UM Jarosław Magdy Lehnart wręczył akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego pedagogom, uczącym w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez miasto oraz cztery akty powierzenia stanowiska dyrektora placówki oświatowej na kolejne pięć lat. W Miejskim Przedszkole nr 9 im. Jana Brzechwy dyrektorem na kolejną kadencję została Agata Kolasa-Skiba, w Szkole Podstawowej nr 4 im. Stefana Żeromskiego w Jarosławiu – Grażyna Sobczuk. Zmiany na stanowiskach nastąpiły w Szkole Podstawowej nr 5 im. Baśki Puzon w Jarosławiu, gdzie szefem został Dariusz Tomas oraz w Szkole Podstawowej nr 6 im. Ks. Piotra Skargi w Jarosławiu, gdzie funkcje dyrektora powierzono Arturowi Kurce[paywall].

17 nauczycieli szkół podstawowych i miejskich przedszkoli odebrało akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Otrzymali je: Aneta Łuczyszyn (Miejskie Przedszkole nr 1), Sabina Pokrywka, Monika Golba (obie Miejskie Przedszkole nr 3), Aleksandra Witoszyńska (Miejskie Przedszkole nr 4), Anna Wołoszyn-Oleksy (Miejskie Przedszkole nr 9), Katarzyna Stypa (Miejskie Przedszkole nr 10), Laura Kot (Miejskie Przedszkole nr 10), Małgorzata Michno (Miejskie Przedszkole nr 12), Marcin Warchoła (SP 1), Ewelina Drapała (SP 2), Dorota Krysa, Małgorzata Świętoniowska-Połeć (obie SP 5), Anna Pieczonka da Silva Paiva, Maria Krzeszowiec (obie SP 6), Małgorzata Kanclerz (SP 7), Kamila Krukar (SP 9) oraz Katarzyna Sykała (SP 11).

Reklama

Akty także w starostwie

27 sierpnia br. z kolei uroczystości związane z wręczeniem aktów na wyższe stopnie awansu zawodowego nauczycieli odbyły się w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu. Akty nominacyjne na nauczyciela mianowanego wręczyli starosta jarosławski Kamil Dziukiewicz oraz radna Rady Powiatu Jarosławskiego i przewodnicząca komisji oświaty Agnieszka Pieniążek.

Stosowne dokumenty odebrali: Kinga Stój (Zespół Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu), Krzysztof Knap, Grzegorz Guziewicz, Anna Dziankowska, Bartosz Nycz, Piotr Meder (wszyscy Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu), Małgorzata Drapała, Anna Janusz, Anna Nowak (wszystkie Zespół Szkół Spożywczych i Biznesowych im. Marii Curie -Skłodowskiej w Jarosławiu), Dorota Czepiel (Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławiu), Sylwia Kopystyńska, Izabela Jurczyńska (Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jarosławiu), Jolanta Wańczyk, Joanna Piliszko, Paulina Wawrzkiewicz, Tomasz Bechta (wszyscy Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu), Paulina Kaczor (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Jarosławiu), Andżelika Maj, Krzysztof Macieńko i Grzegorz Cęcora (wszyscy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Jarosławiu).

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 06/09/2024 14:43
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama