06/09/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
W Jarosławiu odbyły się uroczystości wręczenia aktów nauczycielom oraz dyrektorom placówek oświatowych. Burmistrz, zastępca oraz dyrektor Wydziału Oświaty i Sportu wręczyli akty stopnia nauczyciela mianowanego i powierzenia stanowisk dyrektorskich. Ponad 40 nauczycieli odebrało akty awansu, a także w Starostwie odbyła się ceremonia wręczenia dokumentów nauczycielom z różnych szkół jarosławskich. Zdjęcia z tych wyjątkowych chwil poniżej.
UM Jarosław