W trakcie budowy obwodnicy ulicę Sielecką zamieniono w serwisówkę, systematycznie niszcząc nie tylko nawierzchnię jezdni, ale i chodniki. Po zakończonej inwestycji, zgodnie z deklaracją urzędników, miała zostać wyremontowana. – Przecięli wstęgę, zrobili sobie zdjęcia, po czym nabrali wody w usta – twierdzą mieszkańcy Sieleckiej i pytają, czy są obywatelami drugiej kategorii.
– Na Sieleckiej, na odcinku od ulicy Budowlanych do Młynarskiej wykonujemy remonty cząstkowe. Tyle że co chwilę pojawiają się nowe ubytki – przyznaje Jacek Cielecki, dyrektor ZDM w Przemyślu. Dodaje jednak: – Droga nie została totalnie zniszczona w trakcie budowy obwodnicy. Wcześniej wyglądała podobnie, co dokumentuje film sprzed trzech, czterech lat z objazdu tej ulicy. Nie twierdzę, że po tym czasie nie przybyło kilku nowych ubytków, jednak czy byłaby budowana obwodnica, czy nie, ta ulica z roku na rok niszczałaby – czas robi swoje. To, co zostało uszkodzone, było w gorszym stanie aniżeli przed przekazaniem placu budowy pod obwodnicę, wykonawca naprawił. Położył nową nawierzchnię bitumiczną m.in. na ul. Sieleckiej, na odcinku od Izby Celnej do ul. Budowlanych. Była mowa o tym, że to, co zostanie zniszczone, będzie naprawione i tak się stało.
– Gdybyśmy wiedzieli, że tak się to potoczy, porobilibyśmy zdjęcia przed budową obwodnicy. Można było też wyjść na ulicę i nie puścić załadunku, dopóki nie dostalibyśmy konkretów na piśmie – stwierdza Ryszard Gąska.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.kasa k, kasa , kasa, choma bierze i g owno robi, a podatki ciągnie ile sie da! pierdolone przydupasy kaczora i jego kliki!
To nawet nie haucynacja. Należałoby to chyba nazwać inaczej.Sielecka nigdy nie była w dobrym stanie - wystarczy porównać zdjęcia sprzed kilku lat a nawet na tych aktualnych widać jak niektórzy właściciele "dbają o swoją posesję". Też im wywrotki jeździły po ogrodzie? Uporządkować zeszłoroczne liście i śmieci to też miasto ma zrobić? A któż to uczestniczył w tym przecinaniu wstęgi? Wtedy było OK? Tu o promocję kupki piachu chodzi czy pokazanie się na zdjęciach?
I wyście uwierzyli w obiecanki cacanki buahah ahahah ahahah ahhaha
kasa k, kasa , kasa, choma bierze i g owno robi, a podatki ciągnie ile sie da! pierdolone przydupasy kaczora i jego kliki!
To nawet nie haucynacja. Należałoby to chyba nazwać inaczej.Sielecka nigdy nie była w dobrym stanie - wystarczy porównać zdjęcia sprzed kilku lat a nawet na tych aktualnych widać jak niektórzy właściciele "dbają o swoją posesję". Też im wywrotki jeździły po ogrodzie? Uporządkować zeszłoroczne liście i śmieci to też miasto ma zrobić? A któż to uczestniczył w tym przecinaniu wstęgi? Wtedy było OK? Tu o promocję kupki piachu chodzi czy pokazanie się na zdjęciach?
I wyście uwierzyli w obiecanki cacanki buahah ahahah ahahah ahhaha