Reklama

Otwarcie nowej strażnicy OSP w Sieniawie

01/05/2016 10:39

Kilka dni po Międzynarodowym Dniu Strażaka sieniawscy strażacy będą obchodzili swoje święto, podczas którego odbędzie się poświęcenie i otwarcie nowej strażnicy OSP.

Uroczystości odbędą się 8 maja. O g. 11 rozpocznie je Msza św. w kościele pw. WNMP w Sieniawie. Po niej zostaną złożone kwiaty pod pomnikiem św. Floriana i ok. 12.10 nastąpi przemarsz na plac strażnicy OSP Sieniawa. Po podniesieniu flagi narodowej, odegraniu hymnu państwowego i powitaniu zaproszonych gości odbędzie się otwarcie i poświecenie strażnicy. Przed g. 13 planowane jest wręczenie medali i odznaczeń, zaś o g. 13 okolicznościowe wystąpienia.

Organizatorami wydarzenia są burmistrz Miasta i Gminy Sieniawa, Zarząd Oddziału Miejsko- Gminnego ZOSP RP w Sieniawie oraz OSP „Orzeł” w Sieniawie.

Reklama


fot.UG Sieniawa
bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości