Kilka dni po Międzynarodowym Dniu Strażaka sieniawscy strażacy będą obchodzili swoje święto, podczas którego odbędzie się poświęcenie i otwarcie nowej strażnicy OSP.
Uroczystości odbędą się 8 maja. O g. 11 rozpocznie je Msza św. w kościele pw. WNMP w Sieniawie. Po niej zostaną złożone kwiaty pod pomnikiem św. Floriana i ok. 12.10 nastąpi przemarsz na plac strażnicy OSP Sieniawa. Po podniesieniu flagi narodowej, odegraniu hymnu państwowego i powitaniu zaproszonych gości odbędzie się otwarcie i poświecenie strażnicy. Przed g. 13 planowane jest wręczenie medali i odznaczeń, zaś o g. 13 okolicznościowe wystąpienia.
Organizatorami wydarzenia są burmistrz Miasta i Gminy Sieniawa, Zarząd Oddziału Miejsko- Gminnego ZOSP RP w Sieniawie oraz OSP „Orzeł” w Sieniawie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze