Reklama

Otworzył drzwi i wysypał kukurydzę. 25-letni jarosławianin wpadł, bo w wagonie zgubił telefon

Straty pokrzywdzony oszacował na ponad 10 tys. zł.

Pracownik firmy, która zajmuje się zakładaniem plandek na wagony z ziarnem kukurydzy, podczas pracy przy bocznicy stacji PKP Jarosław, na trzecim peronie, usłyszał hałas.

Gdy ruszył w kierunku przodu składu wagonów, ujrzał otwarte drzwi w 2 z nich. Na tory wysypywała się kukurydza.

Pracownik przy jednym z wagonów znalazł telefon komórkowy, który przekazał jarosławskim policjantom. Dzięki znalezisku mundurowi bez problemu dotarli do jego właściciela, 25-letniego mieszkańca Jarosławia.

Mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama