18-letni chłopak i 20-letnia dziewczyna odpowie za bezprawne wejście na teren dwóch altan działkowych. Młodzi ludzie zniszczyli przy tym drzwi wejściowe.
W nocy z 28 na 29 maja para spędzała czas na terenie ogródków działkowych. Tam wpadli na pomysł by wejść do jednej z altan. Żeby dostać się do środka, uszkodzili drzwi wejściowe. To pomieszczenie nie spełniło jednak ich oczekiwań, więc, stosując podobny schemat, weszli do drugiej altany.
Następnego dnia właściciele obiektów stwierdzili uszkodzenia i zawiadomili policjantów. – Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce zabezpieczyli ślady i szybko wskazali osoby, które mogą być odpowiedzialne za ujawnione przestępstwo. Już następnego dnia oboje sprawcy zostali zatrzymani. Po usłyszeniu zarzutu naruszenia miru domowego, przyznali się do popełnionego czynu – informuje podkom. Bogusława Sebastianka, oficer prasowy KMP w Przemyślu.
Aktualnie trwa postępowanie, przedmiotem którego będzie ustalenie, czy młodym przemyślanom nie towarzyszyły inne osoby i ewentualne pociągnięcie tych osób do odpowiedzialności karnej.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Nie naruszenia miru domowego tylko miru altankowego :-)
młodzi czują miód do siebie, a banda pisssss robi większe spustoszenia w państwie.