Reklama

Paraolimpizm mam we krwi!


W piątek, 19 września, w g. 10 – 15 na Stadionie Sportowym „Juvenia” im. Jarosława Kłymińskiego w Przemyślu odbędzie się druga edycja pikniku sportowego „Paraolimpizm mam we krwi”, dofinansowanego ze środków PFRON będących w dyspozycji samorządu województwa podkarpackiego – Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie.


WRZ19

Stadion Sportowy „Juvenia” im. Jarosława Kłymińskiego w Przemyślu godz: 10:00

W zawodach udział wezmą osoby z niepełnosprawnościami z województwa podkarpackiego, szczególnie uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej, zakładów aktywności zawodowej oraz domów pomocy społecznej. W ramach zawodów zorganizowane będą: turniej gry w piłkę nożną, w bocce, w bule oraz zawody sportowo-rekreacyjne, w ramach których będą zorganizowane konkurencje drużynowe w przeciąganiu liny, sztafeta mieszana 4 x 40 m, a także konkurencje indywidualne – skok z miejsca, rzut woreczkiem do darta, strzał do bramki celnościowej, bieg na 100 m oraz rodeo polegające na jak najdłuższym utrzymaniu się na mechanicznym byku. Podczas pikniku będzie można również obejrzeć wystawę dotyczącą poprzedniej edycji wydarzenia. Dodatkowo dla najmłodszych zostaną udostępnione dmuchańce. Podczas rozdawania nagród wręczone zostaną również nagrody dla zwycięzców i laureatów konkursu plastycznego „Ruszam się, więc jestem”.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 17/09/2025 16:05
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama