13 sierpnia br. rozpoczął się remont miejskiego parkingu przed dworcem PKP w Jarosławiu.
O remont placu Więźniów KL Auschwitz (taką nazwę ma ten parking) przed jarosławskim dworcem PKP burmistrz Waldemar Paluch zabiegał długo, bo co rusz pojawiały się problemy własnościowe[paywall]. Do tej pory teren był wprawdzie w użytkowaniu miasta, ale nie w całości, stąd nie był możliwy jego kompleksowy remont. Część należała do Starostwa Powiatowego w Jarosławiu, ale w końcu udało się dojść do konsensusu.
Prace rozpoczęły się 13 sierpnia br. od wymiany krawężników. Potem dojdzie do wykonania nowej nawierzchni. W związku z tą inwestycją do końca sierpnia br. wystąpią utrudnienia w użytkowaniu parkingu. Władze miasta proszą wszystkich kierowców o wyrozumiałość.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze