Reklama

Parking przed dworcem PKP będzie jak nowy

13 sierpnia br. rozpoczął się remont miejskiego parkingu przed dworcem PKP w Jarosławiu.

O remont placu Więźniów KL Auschwitz (taką nazwę ma ten parking) przed jarosławskim dworcem PKP burmistrz Waldemar Paluch zabiegał długo, bo co rusz pojawiały się problemy własnościowe[paywall]. Do tej pory teren był wprawdzie w użytkowaniu miasta, ale nie w całości, stąd nie był możliwy jego kompleksowy remont. Część należała do Starostwa Powiatowego w Jarosławiu, ale w końcu udało się dojść do konsensusu.

Prace rozpoczęły się 13 sierpnia br. od wymiany krawężników. Potem dojdzie do wykonania nowej nawierzchni. W związku z tą inwestycją do końca sierpnia br. wystąpią utrudnienia w użytkowaniu parkingu. Władze miasta proszą wszystkich kierowców o wyrozumiałość.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama