Reklama

Partnerstwo lokalne na rzecz ożywienia

03/06/2016 09:21

8 bm. o godz. 9 w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu odbędzie się konferencja pod hasłem „Partnerstwo lokalne na rzecz ożywienia społeczno-gospodarczego i aktywizacji rynku pracy w powiecie jarosławskim”.

Celem partnerstwa jest aktywizacja rynku pracy oraz wspólne wypracowanie diagnozy społeczno-gospodarczej przy udziale przedsiębiorców, samorządu, organizacji pozarządowych, młodzieży i mieszkańców.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama