8 bm. o godz. 9 w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu odbędzie się konferencja pod hasłem „Partnerstwo lokalne na rzecz ożywienia społeczno-gospodarczego i aktywizacji rynku pracy w powiecie jarosławskim”.
Celem partnerstwa jest aktywizacja rynku pracy oraz wspólne wypracowanie diagnozy społeczno-gospodarczej przy udziale przedsiębiorców, samorządu, organizacji pozarządowych, młodzieży i mieszkańców.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze