Reklama

Pasażer nie ma lekko

28/07/2015 08:27

– Mimo że mamy piękny, odnowiony dworzec PKP, pasażerowie wcale nie mają łatwiej. Baru nocnego na dworcu nie ma, więc o jakiejkolwiek przekąsce można zapomnieć. Perony są słabo oświetlone, a jeśli przyjdzie czekać na kogoś, kto jedzie pociągiem mającym duże opóźnienie, trzeba się domyślać, ile ono wynosi, bo nie ma informacji dla pasażera wyświetlanej na tablicy. Jest za to komunikat ustny, który często jest zupełnie niezrozumiały. Pomijam już kwestię platformy dla niepełnosprawnych, która stoi przykryta folią, a jeśli chce się z niej skorzystać, trzeba szukać osoby, która byłaby ją w stanie udostępnić. Wszystkie te kwestie nie nastrajają najlepiej do podróży.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama