Reklama

Pieniądze znalezione na stacji paliw. Policja szuka właściciela

04/07/2016 15:03

Policja szuka osoby, która 14 czerwca zgubiła pieniądze w Jarosławiu na terenie stacji paliw przy ul. 3-go Maja.

Do jarosławskiej komendy policji zgłosił się mężczyzna, który znalazł pewną kwotę pieniędzy. Znalazca zauważył je na podłodze, tuż przed ladą kasy. Przekazał policji gotówkę. Funkcjonariusze zabezpieczyli i przejrzeli nagranie z monitoringu znajdującego się na terenie stacji. Pieniądze zostały znalezione 14 czerwca ok. g. 18.

Osoba, która tego dnia zgubiła pieniądze na terenie stacji paliw w Jarosławiu ul. 3-go Maja powinna skontaktować się z kierownikiem rewiru dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu ul. Poniatowskiego 50, tel. 16 624 03 42 (w godz. 8.00-15.00) lub z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu tel. 16 624 03 10, 16 624 03 11.
bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gg - niezalogowany 2016-07-05 09:49:53

    Roztargnienie to dzisiejsza choroba ludzkości.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama