Reklama

Pierwsze ofiary wody

12/05/2016 09:05

66-letni wędkarz utonął w poniedziałek w Wiszni niedaleko Nienowic. Dwie kobiety w wieku 27 i 15 lat wpadły do Sanu w okolicy Nielepkowic we wtorek. Cudem je uratowano. Policja apeluje o ostrożność nad wodą.

Mężczyzna wyszedł z domu w niedzielę z zamiarem wędkowania. Gdy nie wrócił wszczęto poszukiwania. Leżące w wodzie ciało znaleźli policjanci.
O krok od śmierci była 27-latka i jej 15-letnia towarzyszka, które spacerowały we wtorek nad Sanem w Nielepkowicach. Starsza poślizgnęła się i wpadła do wody. Próbująca jej pomóc dziewczyna też znalazła się w nurcie rzeki. Kobietom udało uczepić się konara. Wołały o pomoc.  Zaalarmowani mieszkacy pomogli im wyjść z wody. Obie znacznie wychłodzone trafiły do szpitala.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości