Reklama

Piesi i rowerzyści dostaną ulotki [WIDEO]

18/02/2016 15:00

10 tysięcy ulotek zawierających podstawowe informacje dla rowerzystów i pieszych trafi do mieszkańców Przemyśla. Pomysłodawcy akcji mają nadzieję, że dzięki nim zwiększą świadomość jednych i drugich, a tym samym zapobiegną ewentualnym konfliktom między nimi.

O rozpoczynającej się właśnie kampanii informacyjnej, której pomysłodawcami i koordynatorami są funkcjonariusze straży miejskiej poinformowano podczas dzisiejszej, 18 bm. konferencji prasowej w Urzędzie Miejskim w Przemyślu. Obok wymienionych wzięli w niej udział: prezydent Robert Choma, jego zastępca Grzegorz Hayder oraz przedstawiciel tutejszej Komendy Miejskiej Policji.

Celem akcji jest uświadomienie rowerzystów i pieszych o ich prawach i obowiązkach, w szczególności przypomnienie im zasad poruszania się po ścieżkach rowerowych. W tym celu do rąk wspomnianych trafi 10 tysięcy ulotek, które będą kolportowane w szkołach, a także za pośrednictwem prasy regionalnej.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    yut - niezalogowany 2016-02-18 15:06:42

    ahahah ahahha ahahha

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kat - niezalogowany 2016-02-18 16:39:39

    Jaki koszt wydrukowania takich ulotek?  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    sc - niezalogowany 2016-02-18 16:48:12

    na takie pierdoły to jest kasa?wstyd!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama