10 tysięcy ulotek zawierających podstawowe informacje dla rowerzystów i pieszych trafi do mieszkańców Przemyśla. Pomysłodawcy akcji mają nadzieję, że dzięki nim zwiększą świadomość jednych i drugich, a tym samym zapobiegną ewentualnym konfliktom między nimi.
O rozpoczynającej się właśnie kampanii informacyjnej, której pomysłodawcami i koordynatorami są funkcjonariusze straży miejskiej poinformowano podczas dzisiejszej, 18 bm. konferencji prasowej w Urzędzie Miejskim w Przemyślu. Obok wymienionych wzięli w niej udział: prezydent Robert Choma, jego zastępca Grzegorz Hayder oraz przedstawiciel tutejszej Komendy Miejskiej Policji.
Celem akcji jest uświadomienie rowerzystów i pieszych o ich prawach i obowiązkach, w szczególności przypomnienie im zasad poruszania się po ścieżkach rowerowych. W tym celu do rąk wspomnianych trafi 10 tysięcy ulotek, które będą kolportowane w szkołach, a także za pośrednictwem prasy regionalnej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.I bardzo dobrze , ostatnio jechałem rowerem nie dość że kliskacze smartfonowi których, nie interesuje świat po za tym co na wyświetlaczu idące zygzakiem, to jeszcze pieski biegające, za kimś kto tam poszedł pobiegać lub przejechać się rowerem .Podejrzewam że to i tak nie trafi do pustogłowych.
Co za debilizm , oni już nie maja na co kasę wydawać mimo że i tak jest jej mało . A po za tym to już trzeba być dobrym matołem żeby nie wiedzieć co na tym znaku.
i bardzo dobrze bo na razie po ścieżkach rowerowych plączą się piesi z kundlami a sezon za pasem
Proponuje dodać znaki zakazu poruszania się rowerem po rondach i po drogach wszędzie tam gdzie są dostepne ścieżki rowerowe.By nie utrudniać ruchu samochodowego
Akcja może i jakiś skutek odniesie, ale mam nadzieję, że z nastaniem wiosny f-sze SM i policji chwycą za bloczki mandatowe i z własnej inicjatywy, bez czekania na zgłoszenia telefoniczne, będą dyscyplinować zarówno pieszych jak i nas-rowerzystów.
ahahah ahahha ahahha
Jaki koszt wydrukowania takich ulotek?
na takie pierdoły to jest kasa?wstyd!