W czwartek (21 bm.) na oznakowanym przejściu dla pieszych w Dubiecku została potrącona 65 – letnia kobieta. W wyniku wypadku doznała poważnych obrażeń.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 70–letni kierowca fiata 126 p, jadąc główną ulicą Dubiecka nie zachował ostrożności, zbliżając się do przejścia. Nie zauważył kobiety, która przechodziła przez pasy i ją potrącił. Kobieta trafiła do szpitala z poważnymi urazami. Kierowca fiata był trzeźwy, od pieszej pobrano krew do badań.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To nie Nienadowa lecz Dubiecko! Tak ciężki wypadek a taka pomyłka?!życzę zdrowia dla poszkodowanej!
Zawsze powtarzam, że to nie auta ale wszyscy kierowcy po 60 -ce powinni co roku przechodzić kompleksowe badania wzroku, refleksu, koordynacji ruchów, spostrzegawczości itp. Badanie niezaliczone - utrata prawa jazdy.
Dziękujemy za czujność. Otrzymaliśmy błędne informacje.
Tak tez uważam! Nie doszlo by wtedy do takiej tragedii!!!
Rodzinę potrąconej kobiety proszę o wiadomość na adres email: m.katarzyna855@gmail.com
Pan dostanie mandat a poszkodowana? zdrowia nikt nie wroci! Zabrac prawko w takim wieku!
Kierowca malucha to nie pilot boeinga. Kiedyś każdy z nas będzie w starszym wieku. Chcecie płacić ze skromnej emerytury za badania? Przecież to i tak będzie fikcja. Komunikacja publiczna w naszym regionie jest tak skromna, że jeździć samochodem musi każdy i stary i młody. Często wyjazd po chleb to kilka kilkanaście kilometrów w jedną stronę. Wypadki komunikacyjne były są i będą. Statystycznie biorąc nikt wieku poniżej 25 lat nie powinien mieć prawa jazdy, bo należy do grupy najbardziej niebezpiecznych kierowców.
Zgadzam sie Piesi tez nie sa bez winy wrecz wbiegaja z marszu na pasy Czesto tez wbiegaja w miejscach niedozwolonych Az strach zbiera jaka bezmyslnosc pospiech i nierozwaga Piesi i kierowcy powinni myslec rozwaznie
Piesi nie sa bez winy, nie raz stare babki nie moga minutki poczekac i wlaza na droge, niby biedne starsze chore ale ani w kolejce ani poczekac przejsc przez ulice nie poczeka. Wspolczuje dziadkowi.
wspolczujesz dziadkowi? to piesza byla za polowa przejscia! to ona teraz lezy w szpitalu a dziadek elegancko w domu siedzi! troche wsplczucia i zrozumienia powagi sytuacji.
Jeśli nie znasz przebiegu sytuacji, to się nie wypowiadaj! Komentowany jest konkretny przypadek, gdzie ewidentnie wina była kierowcy, a niewinna kobieta leży w szpitalu!!!
Dokladnie! sa rozne sytuacje. mowimy o tej konkretnie! Niewinna lezy z duzymi obrazeniami wiec co tu wspolczuc dziadkowi?Ludzie! Wspolczujesz mu ze nie widzisz czy o co chodzi? stala sie tragedia i tyle.
Zgadzam się że wcześniejszymi przedmówcami aby po 60 roku życia robić badania. Rozumiem fakt że trzeba za badania płacić ale życie ludzkie ważniejsze. Ostatnio w Sprawie bdla Reportera kierowca potrącił 14 latke. Twierdził że wleciala mu na pasy. Dziewczyna po tym wypadku jest "rośliną".
To nie Nienadowa lecz Dubiecko! Tak ciężki wypadek a taka pomyłka?!życzę zdrowia dla poszkodowanej!
Zawsze powtarzam, że to nie auta ale wszyscy kierowcy po 60 -ce powinni co roku przechodzić kompleksowe badania wzroku, refleksu, koordynacji ruchów, spostrzegawczości itp. Badanie niezaliczone - utrata prawa jazdy.
Dziękujemy za czujność. Otrzymaliśmy błędne informacje.