Reklama

Pijani spacerowali po torach. Odpowiedzą za wykroczenie

29/06/2016 20:46

Młodzi, nietrzeźwi mieszkańcy województwa lubelskiego zostali zatrzymani na torach kolejowych. Odpowiedzą za wykroczenie z ustawy o transporcie kolejowym.

W nocy około 2.30 dyżurny policji w Jarosławiu otrzymał zgłoszenie, że na torach w okolicy ulicy Przemysłowej znajduje się dwóch mężczyzn. We wskazanym miejscu, akurat przejeżdżał pociąg osobowy, który sygnalizował, że ktoś znajduje się na torach. Okazało się, że dwóch pijanych mężczyzn prowadzili się wzajemnie i przewracali po podkładach kolejowych. Patrol wylegitymował dwóch mieszkańców województwa lubelskiego w wieku 21 i 24 lat. Zatrzymani do wytrzeźwienia i przesłuchani odpowiedzią za popełnienie wykroczenia z ustawy o transporcie kolejowym.


JZ
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama