Reklama

Pijany kierowca, aby uniknąć odpowiedzialności, przesiadł się do auta, którym kierował inny pijany kierowca

Ponad promil alkoholu w organizmie miał kierowca, którego podczas pościgu zatrzymali policjanci.

Zaczęło się od tego, że kierujący oplem wymusił pierwszeństwo przejazdu na policjantach z niżańskiej patrolówki, po czym przyspieszył i zaczął uciekać.

Funkcjonariusze ruszyli w pościg, wydając sygnały nakazujące zatrzymanie pojazdu.

Kierowca lekceważył mundurowych, uciekał, nie zważając na bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruch drogowego.

W pewnym momencie policjanci stracili pojazd z pola widzenia, jednak po chwili zauważyli uciekiniera siedzącego jako pasażer w innym samochodzie, który akurat wyjeżdżał z posesji. Zablokowali radiowozem wyjazd.

Okazało się, że 24-latek porzucił opla i przesiadł się do samochodu kierowanego przez swojego o rok młodszego kolegę, który mając blisko promil alkoholu w organizmie, próbował wyjechać z podwórka.

24-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego miał z kolei ponad promil. Teraz poniesie konsekwencje za niezatrzymanie się do kontroli, zaś obaj panowie odpowiedzą za kierowanie w stanie nietrzeźwości. 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości