Reklama

Pijany włamywacz złapany na gorącym uczynku

02/06/2016 12:33

Miał 1,5 promila alkoholu w organizmie, kiedy usiłował wedrzeć się do domu małżeństwa z Rogóżna, a następnie włamał się do ich samochodu. Został ujęty przez właściciela pojazdu i przekazany w ręce policji.

Do wydarzeń doszło w noc poprzedzającą Święto Bożego Ciała. Nad ranem mieszkańców jednego z domów w Rogóżnie obudził hałas. Dobiegał z zewnątrz budynku – jak się później okazało  generowały go narzędzia ogrodnicze, przy pomocy których 27-letni mieszkaniec Łańcuta próbował włamać się do budynku. Hałasy nie ustawały, więc gospodarze postanowili sprawdzić co się dzieje. Ku swemu zdziwieniu na zewnątrz, a właściwie we wnętrzu należącego do nich samochodu,zastali nieznanego mężczyznę. Właściciel pojazdu wyciągnął go na zewnątrz i trzymał, a w tym czasie jego żona wezwała policję. 

Mężczyzna został przewieziony przez policjantów do komendy w Łańcucie, gdzie zbadali go na urządzeniu kontrolno-pomiarowym, które wykazało 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Funkcjonariusze postawili mu zarzuty usiłowania włamania.  

 


JZ, KPP Łańcut
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama