Miał 1,5 promila alkoholu w organizmie, kiedy usiłował wedrzeć się do domu małżeństwa z Rogóżna, a następnie włamał się do ich samochodu. Został ujęty przez właściciela pojazdu i przekazany w ręce policji.
Do wydarzeń doszło w noc poprzedzającą Święto Bożego Ciała. Nad ranem mieszkańców jednego z domów w Rogóżnie obudził hałas. Dobiegał z zewnątrz budynku – jak się później okazało generowały go narzędzia ogrodnicze, przy pomocy których 27-letni mieszkaniec Łańcuta próbował włamać się do budynku. Hałasy nie ustawały, więc gospodarze postanowili sprawdzić co się dzieje. Ku swemu zdziwieniu na zewnątrz, a właściwie we wnętrzu należącego do nich samochodu,zastali nieznanego mężczyznę. Właściciel pojazdu wyciągnął go na zewnątrz i trzymał, a w tym czasie jego żona wezwała policję.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze