Reklama

Pijany, z zakazem i poszukiwany wpadł, bo jaguarem wjechał w ogrodzenie

Do zdarzenia doszło 2 listopada, około godz. 6 rano, w Sanoku.

31-letni kierujący jaguarem wjechał w ogrodzenie prywatnej posesji. I to nie było jego największe zmartwienie.

Okazało się, że mieszkaniec województwa mazowieckiego ma blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Pobrano od niego także krew do badań. 

To nie wszystko. Policjanci ustalili, że 31-latek posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Szybko trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości