Reklama

Piknik charytatywny "Z bliźnim za rękę"

07/06/2016 09:30

Organizowany od kilku lat w Ośrodku Rekreacyjno - Szkoleniowo - Sportowym w Heluszu koło Pruchnika piknik charytatywny „Z bliźnim na majówkę” gromadzi tłumy gości. W tym roku też ich nie zabrakło.

Gośćmi honorowymi imprezy, organizowanej przez parafię Chrystusa Króla w Jarosławiu, Urząd Marszałkowski w Rzeszowie oraz burmistrza Jarosławia i Starostwo Powiatowe w Jarosławiu, są osoby niepełnosprawne, pensjonariusze domów pomocy społecznej, wychowankowie domów dziecka oraz[paywall] dzieci ze świetlic środowiskowych. Oprócz nich przyjeżdża wielu mieszkańców regionu. Są też goście z zagranicy. W tym roku była liczna delegacja Polaków mieszkających na Ukrainie.

Sobotni (28 maja br.) piknik rozpoczęła o g. 10 msza św. Po niej odbyły się część artystyczna trwająca do 16 z występem zespołu Baciary oraz różnorodne atrakcje piknikowe, m.in.: konkursy, pokazy tańca, gry i zabawy oraz wystawy.


fot.Roman Kijanka
Mieszkańcy okolicznych miejscowości corocznie przyjeżdżają na piknik „Z bliźnim na majówkę”.

Reklama


fot.Roman Kijanka
Pokazy tańców ludowych były jedną z atrakcji pikniku.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama