W sobotę, 6 września Zarząd Osiedla nr 4 „Lipowica” organizuje piknik rodzinny, na który serdecznie zaprasza. Start o g. 14 na boisku osiedlowym przy ul. Wysockiego.
W programie m.in. tańce, dmuchańce, akrobacje, alpaki, konkursy z nagrodami, darmowe kiełbaski, pokazy służb mundurowych i wiele innych. Gwiazda wieczoru – zespół ZiZi. Zachęcamy do udziału! Warto!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze