2 sierpnia 2025 roku rozpoczęły się rozgrywki w ligach regionalnych. W III lidze nasz region reprezentuje Pogoń-Sokół Lubaczów. W pierwszym meczu w Świdniku lubaczowianie przegrali 1:2 z Avią. 10 sierpnia o godz. 17 będą mieć okazję do rewanżu za porażkę w meczu z Czarnymi Połaniec.
9 i 10 sierpnia rozpoczynają drużyny podkarpackiego związku.
W pierwszych meczach grają:
Polonia Przemyśl – Czarni 1910 Jasło, Stal Gorzyce – ŁKS Łowisko, Błażowianka – Błażowa, Izolator Boguchwała – LKS Czeluśnica, Legion Pilzno – Igloopol Dębica, Karpaty Krosno – Sokół Nisko, Stal Łańcut – JKS Jarosław, Wisłok Wiśniowa – Ekoball Sanok, Cosmos Nowotaniec - Błękitni Ropczyce.
Czarni Pawłosiów - Wólczanka Wólka Pełkińska, Gorliczanka Gorliczyna – Czuwaj Przemyśl, Sanoczanka Święte – Sokół Sieniawa, Promyk Urzejowice – Płomień Morawsko, Start Lisie Jamy – Pogoń-Sokół II Lubaczów, Fenix Leszno – Piast Tuczempy, Start Pruchnik – Orzeł Torki, Orzeł Przeworsk – Wisłoczanka Tryńcza.
Terminarze rundy w następnym numerze ŻP.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze