Połowa wakacji oznacza również półmetek największego w regionie turnieju piłki nożnej dla dzieci i młodzieży „Piłkarskie Wtorki na Orliku”. Patronat honorowy nad nimi sprawuje poseł Marek Rząsa.
Za nami dziesiątki spotkań, setki strzelonych bramek, liczne triumfy, porzucające porażki i cenne remisy. Mimo zmiennego szczęścia, drużyny wciąż walczą, w myśl zasady „dopóki piłka w grze”. O tym kto zatriumfuje w fazie grupowej i kto wystąpi w finałach przekonamy się w najbliższych tygodniach.
Wyniki z 31 lipca:
Gr. 2003 A
Pinky Team – FC Fica 3:0, bramki: Ł.Starosta, M. Szpilka, E. Kiełbasa; Orlik Biały – FC Fica 3:1 M. Hajduk 2, Ł. Wilowski - M. Woliński .
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze