Reklama

Piłkarskie Wtorki na półmetku

08/08/2018 09:30

Połowa wakacji oznacza również półmetek największego w regionie turnieju piłki nożnej dla dzieci i młodzieży „Piłkarskie Wtorki na Orliku”. Patronat honorowy nad nimi sprawuje poseł Marek Rząsa.

Za nami dziesiątki spotkań, setki strzelonych bramek, liczne triumfy, porzucające porażki i cenne remisy. Mimo zmiennego szczęścia, drużyny wciąż walczą, w myśl zasady „dopóki piłka w grze”. O tym kto zatriumfuje w fazie grupowej i kto wystąpi w finałach przekonamy się w najbliższych tygodniach.

 

Wyniki z 31 lipca:
Gr. 2003 A
Pinky Team – FC Fica 3:0, bramki: Ł.Starosta, M. Szpilka, E. Kiełbasa; Orlik Biały – FC Fica 3:1 M. Hajduk 2, Ł. Wilowski - M. Woliński .

Gr.2003 B

FC Pyry – Piłkarskie Świry 0:3 (vo); FC Pyry – Buszkolandia 0:3 (vo); Orlik Czerwony – Juve Przemyśl 1:0, bramka: T. Antonik; Orlik Czerwony – Piłkarskie Świry 0:0.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama