Reklama

Piłki dla klubów z jarosławskiego OZPN

27/09/2016 20:00

Każda drużyna biorąca udział w rozgrywkach prowadzonych przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jarosławiu otrzymała trzy piłki futbolowe. Zakupił je Podkarpacki Związek Piłki Nożnej z dotacji przyznanej z Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Przedstawicielom klubów sprzęt przekazał prezes PZPN w Rzeszowie Mieczysław Golba[paywall], na spotkaniu w jarosławskiej restauracji Relax u Słowika.

– Życzę, by te futbolówki jak najlepiej służyły do szkolenia zdolnych piłkarzy, a w meczach ligowych jak najczęściej wpadały bo bramki rywali. Wierzę, że w przyszłości Podkarpacki Związek Piłki Nożnej jeszcze nieraz będzie miał okazję wspomóc swoje kluby. Dotacja, jaką otrzymaliśmy na zakup piłek, to efekt bardzo dobrej współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Na pewno będziemy ją kontynuowali z korzyścią dla całego naszego środowiska – mówił prezes.

Reklama

Podobne prezenty trafiły do klubów piłkarskich w okręgu krośnieńskim, rzeszowskim, dębickim i stalowolskim.


fot.PZPN
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama