Plac przed dworcem o wartości około 200 tys. złotych przechodzi na własność miasta Jarosławia, a w nowym budynku dworca na parterze zostanie stworzony punkt informacyjny urzędu dla mieszkańców. To nie wszystko!
Burmistrz miasta Jarosławia Waldemar Paluch od wielu miesięcy prowadził negocjacje z PKP odnośnie dworca i placu przed dworcem. Jego negocjacje w końcu zakończyły się sukcesem.
www.facebook.pl/waldemarpaluch
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze