Reklama

Plac przed dworcem przechodzi na własność miasta

19/02/2016 11:07

Plac przed dworcem o wartości około 200 tys. złotych przechodzi na własność miasta Jarosławia, a w nowym budynku dworca na parterze zostanie stworzony punkt informacyjny urzędu dla mieszkańców. To nie wszystko!

Burmistrz miasta Jarosławia Waldemar Paluch od wielu miesięcy prowadził negocjacje z PKP odnośnie dworca i placu przed dworcem.  Jego negocjacje w końcu zakończyły się sukcesem.
Plac przed dworcem staje się własnością miasta. Ma  powstać tu tzw. węzeł przesiadkowy z którego będą  mogły  odjeżdżać autobusy miejskie.
W nowym budynku dworca  została wynajęta powierzchnia  na parterze, gdzie zostanie stworzony  punkt informacyjny urzędu dla mieszkańców, a dla przyjezdnych punkt informacji turystycznej obsługiwany przez Centrum Kultury.


www.facebook.pl/waldemarpaluch


MML
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama