Reklama

Plantację konopi ukryli w polu kukurydzy [ZDJĘCIA]

Zarzuty uprawy krzewów konopi indyjskich usłyszeli trzej mężczyźni zatrzymani w sprawie nielegalnej plantacji. Dodatkowo jeden z nich odpowie też za posiadanie środków odurzających. Uprawa znajdowała się w podprzeworskiej miejscowości. Miała posłużyć do wytworzenia narkotyków.

Na trop „plantatorów” udało się wpaść dzięki wspólnym działaniom prowadzonym przez funkcjonariuszy z komendy w Przeworsku i komendy wojewódzkiej w Rzeszowie. Kilka dni temu policjanci z wydziału kryminalnego udali się do podprzeworskiej miejscowości, gdzie miała się znajdować uprawa. Na miejscu zastali dwóch mężczyzn w wieku 26 lat, którzy akurat wykonywali prace pielęgnacyjne przy roślinach. 102 krzewy konopi schowane były wśród kukurydzy. Obaj zostali zatrzymani, a krzewy zabezpieczono do sprawy. Z informacji udostępnionych przez przeworską policję wynika, że w domu i budynkach gospodarczych jednego z nich znaleziono dodatkowo 140 gram suszu. Policja zatrzymała też 25-latka z powiatu przeworskiego mającego związek z tą sprawą. Wszystkim trzem zatrzymanym grozi do 3 lat więzienia. Na razie zastosowano wobec nich środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego, dozoru policyjnego oraz zakazu opuszczania kraju.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Rastaman - niezalogowany 2017-09-24 17:14:58

    I comy kopcić teraz bedziemy ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    bucek - niezalogowany 2017-09-28 06:42:45

    ale kukurydza została-też daje dyma  tylko liście w gnojówce trzeba trzymać 2 tygodnie i potem wysuszyć.Lepsze od Primków bo nie dusi  i daje kopa

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości