Reklama

Po 648 minutach Wólczanka straciła bramkę

Dzisiejszego (14 września br.) popołudnia na stadionach IV ligi podkarpackiej rozegrana została 8. kolejka spotkań. Tylko trzy z siedmiu naszych zespołów będzie mile wspominać.

Aż 648 minut trwała kapitalna passa Wólczanki bez straty bramki. W 18. min dzisiejszego spotkania w Wólce Pełkińskiej Adrian Ślęzak z Rzemieślnika Pilzno trafił do siatki lidera tabeli. To oczywiście wcale nie przeszkodziło podopiecznym Grzegorza Sitka odnieść ósmego z rzędu zwycięstwa. Wólczanka pokonała Rzemieślnika 3:1 (2:1), a autorami bramek byli: Krystian Wrona (26. min), Mateusz Kocur (31. min) i Krzysztof Pietluch (90.+2 min).

Znakomity mecz przeciwko groźnemu Sokołowi Nisko rozegrali piłkarze Piasta Tuczempy. Pokonali rywala na własnym boisku 4:0 (2:0). Gole dla ekipy prowadzonej przez Marka Strawę zdobyli: Mateusz Sudoł (26. min – samobójczy), Kamil Kwaśny (43. min), Dmytro Szyraj (64. min) i Waldemar Jaroch (86. min).

Reklama

Fatalną serię kontynuuje Polonia Przemyśl, która tym razem nie sprostała w Wiązownicy miejscowemu Klubowi Sportowemu, przegrywając 1:0 (1:0), mimo że przez ostatnie pół godziny grała w liczebnej przewadze po czerwonej kartce, jaką w 61. min zobaczył grający trener gospodarzy Bogusław Sierżęga. To trzecia z rzędu porażka Polonii, która spadła na 15. miejsce w tabeli. Miejsce, które – gdyby dzisiaj zakończyły się rozrywki – oznaczałoby spadek do V ligi okręgowej. Bramkę dla Wiązownicy już w 4. min strzelił wychowanek JKS 1909 Jarosław Michał Fedor.

Dzielnie przez 90 minut jednemu z głównych kandydatów do awansu Izolatorowi Boguchwała – i to na obcym boisku – przeciwstawiał się beniaminek z Pruchnika. Start przegrał 1:0 (1:0), ale pozostawił na IzoArenie naprawdę dobre wrażenie.

Reklama

Po porażce u siebie z Wisłokiem Wiśniowa ponownie nie powiodło się Sokołowi Sieniawa, który gościł w Jaśle. Zespół prowadzony przez Tomasza Orłowskiego uległ Czarnym 3:1 (0:1), a jedyną bramkę w 43. min zdobył Patryk Kapuściński.

Nie udał się także wyjazd Orłowi Przeworsk, który występował w Głogowie Małopolskim. Beniaminek Głogovia pokonała „orłowców” 1:0 (0:0).


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama