Od 6 czerwca każdy mieszkaniec Jarosławia, który nie odebrał korespondencji rozsyłanej przez Urząd Miasta będzie musiał przyjść po nią do Ratusza.
Urzędnicze pisma bedą czekać w pokoju nr 1 na parterze siedziby Urzędu Miasta. Chodzi o korespondencję rozsyłaną w granicach administracyjnych Jarosławia. Listy kierowane przez Ratusz do adresatów poza miastem będą rozsyłane jak do tej pory.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Urzędasy zapomnieli po co istnieją na świecie.Poczytać trochę historii to się dowiecie, że to obywatele, członkowie danego plemienia delegowali swoich przedstawicieli do kmiecia aby prowadzili mu papierkowe roboty i na to dobrowolnie się opodatkowali.Dzisiejszym urzędasom poprzewracało się w głowach - zapomnieli, że to "wół jest do karety a nie kareta do wołu".
Urzędasy zapomnieli po co istnieją na świecie.Poczytać trochę historii to się dowiecie, że to obywatele, członkowie danego plemienia delegowali swoich przedstawicieli do kmiecia aby prowadzili mu papierkowe roboty i na to dobrowolnie się opodatkowali.Dzisiejszym urzędasom poprzewracało się w głowach - zapomnieli, że to "wół jest do karety a nie kareta do wołu".
tylko grzeją krzesła