Reklama

Po nieodebraną korespondencję z UM trzeba przyjść do Ratusza

08/06/2016 13:20

Od 6 czerwca każdy mieszkaniec Jarosławia, który nie odebrał korespondencji rozsyłanej przez Urząd Miasta będzie musiał przyjść po nią do Ratusza.

Urzędnicze pisma bedą czekać w pokoju nr 1 na parterze siedziby Urzędu Miasta. Chodzi o korespondencję rozsyłaną w granicach administracyjnych Jarosławia. Listy kierowane przez Ratusz do adresatów poza miastem będą rozsyłane jak do tej pory.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2016-06-08 13:39:34

    Urzędasy zapomnieli po co istnieją na świecie.Poczytać trochę historii to się dowiecie, że to obywatele, członkowie danego plemienia delegowali swoich przedstawicieli do kmiecia aby prowadzili mu papierkowe roboty i na to dobrowolnie się opodatkowali.Dzisiejszym urzędasom poprzewracało się w głowach - zapomnieli, że to "wół jest do karety a nie kareta do wołu".

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    sprawdzam - niezalogowany 2016-06-12 10:24:53

    tylko grzeją krzesła

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama