W poniedziałek, 2 maja, przypada „Święto flagi”. Z tej okazji przed południem przed pomnikiem Orląt Przemyskich odbył się uroczysty apel z udziałem władz miejskich, przedstawicieli organizacji kombatanckich, służb mundurowych, wojska oraz harcerzy i uczniów przemyskich szkół. Po uroczystym podniesieniu biało-czerwonej flagi na maszt ruszył wzdłuż Sanu „biało-czerwony maraton”, w którym udział wzięli przemyscy biegacze i młodzież.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze