Reklama

Pobiegli z flagami. Obchody Dnia Flagi RP

04/05/2016 13:24

W poniedziałek, 2 maja, przypada „Święto flagi”. Z tej okazji przed południem przed pomnikiem Orląt Przemyskich odbył się uroczysty apel z udziałem władz miejskich, przedstawicieli organizacji kombatanckich, służb mundurowych, wojska oraz harcerzy i uczniów przemyskich szkół. Po uroczystym podniesieniu biało-czerwonej flagi na maszt ruszył wzdłuż Sanu „biało-czerwony maraton”, w którym udział wzięli przemyscy biegacze i młodzież.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości