Reklama

Podarujmy złote serce Szymonowi. Piknik charytatywny już w piątek!

01/06/2016 15:30

W piątkowe popołudnie (3 bm.) odbędzie się wyjątkowy piknik charytatywny, którego celem jest wsparcie 10-letniego Szymona, zmagającego się z guzem mózgu. Chłopiec jest byłym wychowankiem Przedszkola nr 2 w Przemyślu, organizatora pikniku.

Chcemy być dobrzy, chcemy pomagać, chcemy robić dobre uczynki! Podarujmy złote serce Szymonowi! Tymi słowami organizatorzy pikniku zachęcają do wzięcia udziału w wydarzeniu. Na wszystkich piknikowiczów czeka szereg atrakcji: licytacje, zabawy z animatorami "Bazyl Art", kiermasze rękodzieła, malowanie twarzy czy pełne smakołyków stanowiska gastronomiczne. Nie zabraknie dmuchańców, kolorowych gadżetów i baloników.  Będą również atrakcyjne nagrody: kuferki rozmaitości, rowertek, hulajnoga i wiele innych. 

Całkowity dochód z pikniku zostanie przekazany na fundację Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem Oddział w Przemyślu: 48 1020 4274 0000 1902 0060 3738 z dopiskiem Szymon Kowalski.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w pikniku i wsparcia Szymona w ciężkiej chorobie nowotworowej – zachęcają organizatorzy –  Po prostu musisz tu być!

Reklama


fot.materiały organizatora
AM
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    no tak - niezalogowany 2016-06-02 08:49:09

    a przedszkole nr 2 znajduje się przy ulicy .....??,

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ania - niezalogowany 2016-06-02 08:56:02

    Głowackiego. (ale nie wiem gdzie to jest;)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kolega - niezalogowany 2016-06-02 19:24:48

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama