W piątkowe popołudnie (3 bm.) odbędzie się wyjątkowy piknik charytatywny, którego celem jest wsparcie 10-letniego Szymona, zmagającego się z guzem mózgu. Chłopiec jest byłym wychowankiem Przedszkola nr 2 w Przemyślu, organizatora pikniku.
Chcemy być dobrzy, chcemy pomagać, chcemy robić dobre uczynki! Podarujmy złote serce Szymonowi! Tymi słowami organizatorzy pikniku zachęcają do wzięcia udziału w wydarzeniu. Na wszystkich piknikowiczów czeka szereg atrakcji: licytacje, zabawy z animatorami "Bazyl Art", kiermasze rękodzieła, malowanie twarzy czy pełne smakołyków stanowiska gastronomiczne. Nie zabraknie dmuchańców, kolorowych gadżetów i baloników. Będą również atrakcyjne nagrody: kuferki rozmaitości, rowertek, hulajnoga i wiele innych.
Całkowity dochód z pikniku zostanie przekazany na fundację Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem Oddział w Przemyślu: 48 1020 4274 0000 1902 0060 3738 z dopiskiem Szymon Kowalski.
– Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w pikniku i wsparcia Szymona w ciężkiej chorobie nowotworowej – zachęcają organizatorzy – Po prostu musisz tu być!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.a przedszkole nr 2 znajduje się przy ulicy .....??,
Głowackiego. (ale nie wiem gdzie to jest;)
Lokalizacja przedszkola nr 2 na powyższej mapce (zobacz obrazek).
a przedszkole nr 2 znajduje się przy ulicy .....??,
Głowackiego. (ale nie wiem gdzie to jest;)