Policjanci z garnizonu podkarpackiego wzięli udział w szkoleniu, które odbyło się 9 maja.
Podczas szkolenia zorganizowanego w auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, funkcjonariusze uczyli się m.in. o zagrożenia, jakie mogą wystąpić w trakcie organizacji uroczystości kościelnych oraz o zasada postępowania w przypadku podejrzenia zagrożeń terrorystycznych. Policjanci przygotowywali się również do przeprowadzenia szkolenia z zakresu bezpieczeństwa dla wolontariuszy i osób duchownych. Dowiedzieli się, jakie podstawowe informacje powinien posiadać wolontariusz ŚDM. Uczyli się o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych, bezpiecznego zachowania w trakcie korzystania ze środków komunikacji elektronicznej, a także o zasadach dbania o bezpieczeństwo starszych osób.
Szkolenie przeprowadzili specjaliści z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Wzięli w nim udział policjanci komend powiatowych i miejskich z terenu Podkarpacia, którzy końcem maja rozpoczną cykl szkoleń dla wolontariuszy i osób duchownych w swoich powiatach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze