Zamek w Krasiczynie zaprosił chętnych na nietypową podróż. Nietypową, bo przewodnikiem w niej była polska piosenka. Zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorów.
Ewa Romaniak i Julita Kożuszek, przy akompaniamencie Dawida Ludkiewicza, zaprezentowali znane i lubiane przeboje z lat 20.i 30 ubiegłego wieku np. Umówiłem się z nią na 9, Brunetki, blondynki, a także utwory Agnieszki Osieckiej.
20 października na krasiczyński zamek przyszło tyle osób, że z trudnością pomieścili się w kameralnej, acz przestronnej sali. Organizatorzy musieli donieść więcej krzeseł, aby wszyscy mogli wysłuchać dawnych szlagierów.
Recital dofinansowany został ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze