Reklama

Podyskutują o przyszłości Przemyśla. Dołącz!

„Wspólnie na 100. Zgodna Inicjatywa Przemyślan na 100-lecie Niepodległości Polski” wychodzi z kolejną inicjatywą.

14 września, o g. 17, w gmachu PWSW odbędzie się debata o przyszłości miasta, podczas której mieszkańcy będę mogli przedstawić swoje pomysły i wyrazić potrzeby.

Spotkanie poprowadzi Edwin Bendyk, dziennikarz, publicysta zajmujący się problematyką cywilizacyjną, znawca problemu rozwoju miast. Zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych przyszłością swojej małej ojczyzny.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2018-09-11 14:09:41

    Trzeba się liczyć z masowym powrotem młodych i dynamicznych z robót przymusowych  z Anglii do Przemyśla .A to narobi sporego zamieszania w skostniałych strukturach naszych rządzących.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Piotr - niezalogowany 2018-09-11 14:43:45

    Niestety mieszkańcy miasta Przemyśla nie chcą jego rozwoju. Nie potrzebują ulic (np łącznika 3go Maja z Grunwaldzką), nie potrzebują mostu na wysokości os Kmiecie. Żądnej zabudowy na Jagiellońskiej. Chcą mieszkać w zapyziałej zarośniętej pseudomieścinie gdzieś przy rzece San. Wolą oglądać biegające szczury po małpim gaju i łązić po obsranych przez psy chodnikach i palić w piecach tym co mają w danym momencie pod ręką.Oni sami nie wiedzą czego chcą. Codziennie wyłażą z przychodni i wiecznie narzekają na brak towaru i wysokie ceny w sklepach.Dziadownia, kiła i padlina. Zamurować i wyjechać tylko stąd.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    przemyski obserwator - niezalogowany 2018-09-11 19:01:03

    No cóż , można i tak. Dzisiaj tj. 11.09. w Telewizji Rzeszów Wielki Prezydent Choma stwierdził  dobitnie że wszystko co założył on i jego ugrupowanie zostało zrealizowane. Więc po co dyskusja nt. dalszego  rozwoju Przemyśla skoro wszystko zrealizowane a mieścina , niemal zadupie mlekiem i miodem płynąca. Tyle i aż tyle, reszta pod rozwagę suwerena.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama